Paulina Cielec

Aktualnie przyjęcia u psychoterapeuty Pauliny Cielec zostają zawieszone do odwołania.

Tytuł psychologa zdobyłam w drodze studiów magisterskich z psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Następnie ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Odbyłam także roczny staż w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej im. prof. Kępińskiego w Jarosławiu.

Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy psychologicznej i prowadzeniu psychoterapii. Jako psychoterapeuta pracuję w nurcie psychodynamicznym. Pomagam osobom z zaburzeniami osobowości, cierpiącym z powodu depresji lub lęku, mającym myśli samobójcze, przeżywającym kryzys życiowy, będącym w żałobie, przeżywającym trudności w ważnych dla siebie relacjach oraz tym, które nie potrafią uporać się z codziennymi trudnościami, zaufać sobie i uwierzyć w siebie.

Mam doświadczenie w pracy z młodzieżą, stąd oferuję swoją pomoc osobom w wieku dojrzewania, które borykają się z problemami i zaburzeniami typowymi dla tego okresu, jak również sprawiającym problemy wychowawcze.

Prowadzę psychoterapię indywidualną i poradnictwo dla młodzieży i dorosłych. Poza pracą w gabinecie, jestem psychologiem w Ośrodku Adopcyjnym w Rzeszowie.
W codziennej pracy wykonuję zadania psychologa-diagnosty, lecz przede wszystkim i ze szczególną pasją zawód psychoterapeuty.

Pracując z drugim człowiekiem stawiam na empatię, zrozumienie, zaufanie, dyskrecję i profesjonalizm. Ciągle się rozwijam, biorąc udział w szkoleniach, regularnie poddając swoją pracę superwizji, jak również czytając literaturę i opracowania naukowe z zakresu psychologii, psychoterapii i nauk pokrewnych o człowieku. Rozumienie, że każdy człowiek, z którym się spotykam ma swoją niepowtarzalną historię, określone relacje z ważnymi dla siebie osobami oraz indywidualne potrzeby, pomaga mi wsłuchać się w niego uważnie, ustalić jego trudności i w sposób właściwy udzielić wsparcia.

 Paulina Cielec – ZnanyLekarz.pl

 

Powrót do sekcji NASZ ZESPÓŁ