Mateusz Dobosz

 

Od ponad 3 lat zdobywam doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami dorosłymi
i młodzieżą. Od 4 lat prowadzę szkolenia i warsztaty grupowe, na których uzyskuję bardzo
dobre referencje.

Posiadam doświadczenie w pracy z dorosłymi oraz młodzieżą.
Tytuł magistra psychologii uzyskałem na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, zaś uprawnienia psychoterapeuty w trakcie studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jestem w drodze do certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.

Odbyłem praktyki zawodowe w Klinicznym Oddziale Psychiatrycznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie oraz w Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Krośnie. W swojej karierze zdobyłem doświadczenie m.in. w Specjalistycznym Psychiatrycznym ZOZ im. prof. Antoniego Kępińskiego w Jarosławiu, Fundacji Drzewo Życia w Malawie, Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci czy centrum psychiatrii ANIMA w Rzeszowie.

Hobbystycznie prowadzę badania nad wpływem portali społecznościowych i nowych mediów na funkcjonowanie i rozwój młodzieży. Swoje wnioski publikuję w formie artykułów w prasie naukowej oraz popularnonaukowej (m.in. kwartalnik „Postępy Psychiatrii i Neurologii”, czasopismo „Rozprawy Społeczne” czy „Katecheta”).  Udzielam swoich komentarzy jako ekspert na portalach WP abczdrowie i WP parenting w sprawach zdrowia psychicznego oraz psychologii.

W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie odpowiednia relacja, która sprzyja zaufaniu oraz wprowadzeniu i utrzymaniu ustalonych wcześniej zmian.


Konsultacje i psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta; 50 min) – 120 zł

Konsultacje i psychoterapia indywidualna (kolejne wizyty; 50 min) – 90 zł

Konsultacje i psychoterapia par (pierwsza i kolejne wizyty; 50 min) – 120 zł

Godziny przyjęć: czwartek 12.00 – 20.00, piątek 10.00-17.00

Rejestracja wizyt: 663 003 908 lub kontakt@gama.rzeszow.pl

Mateusz Dobosz – ZnanyLekarz.pl


Powrót do sekcji Nasz Zespół