Jestem psychologiem – absolwentką psychologii Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie. Uprawnienia psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego uzyskałam w trakcie studiów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie jestem w drodze do certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.
Od 5 lat współpracuję z Fundacją „Drzewo Życia”, która zajmuje się niesieniem pomocy osobom z zaburzeniami odżywiania. Swoją współpracę z ośrodkiem wsparcia rozpoczęłam od prowadzenia treningu umiejętności interpersonalnych dla podopiecznych fundacji, następnie od prowadzenia zajęć „autoterapii”, a od ponad dwóch lat prowadzę terapię grupową. Od 3 lat specjalizuję się również w terapii indywidualnej w nurcie poznawczo-behawioralnym dla osób z zaburzeniami odżywiania tj. bulimią, anoreksją, kompulsywnym objadaniem się oraz dla zaburzeń współwystępujących z w/w zaburzeniami tj. zaburzenia kompulsywne (OCD), depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe (ChAD), zaburzenia osobowości, zaburzenia lękowe, samouszkodzenia.
Swój staż odbyłam w Regionalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym im. Bł. Jana Pawła II w Rzeszowie przy szpitalu Regionalnym nr 2. Dotychczasowe doświadczenia zawodowe zdobyłam m. in w MOPS Rzeszów jako terapeuta dla Dzieci m.in. z Zespołem Aspergera, Autyzmem, mutyzmem, i innymi zaburzeniami rozwojowymi; pracowałam również w ramach wielu projektów realizowanych przez Fundusz Europejski jako trener oraz psychoterapeuta dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, uzależnieniami, rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Przez ostatnie 4 lata przeprowadziłam ponad 1500 godzin warsztatów, terapii, oraz szkoleń;
Pracowałam również w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ropczycach jako terapeuta dla dzieci z rodzin zastępczych i ich rodziców zastępczych; Od 3 lat pracuje jako psycholog w Domu Seniora „Senior-Wigor”w Zawadce; gdzie pomagam osobom starszym borykającym się z problemami demencji, otępienia, depresji.
Hobbistycznie prowadzę badania nad schematami w teorii Younga pacjentów z zaburzeniami odżywiania.
Swoje wnioski i wyniki publikuję w postaci opinii dla pacjentów ośrodka Fundacji „Drzewo Życia”.
W pracy terapeutycznej najważniejsza jest dla mnie odpowiednia relacja, oparta na szczerości i wzajemnym szacunku,
która sprzyja zaufaniu oraz wprowadzeniu i utrzymaniu ustalonych wcześniej zmian. Swoją pracę poddaję stałej superwizji.
KWALIFIKACJE
Wykształcenie (dyplomy do wglądu w rejestracji Ośrodka GAMA)
od 2016 Psychoterapia poznawczo-behawioralna – studia podyplomowe; Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, SWPS Rzeszów
2008-2015 Psychologia – studia stacjonarne jednolite magisterskie; Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie
Szkolenia:
11.2020 ACT na złość. Terapia Akceptacji i Zaangażowania w pracy z zaburzeniami zachowania u dzieci i młodzieży, Ośrodek Poza Schematami, Warszawa
11.2020 Poznawczo-behawioralna terapia zaburzeń Borderline wg. A. Freemana, Ośrodek Poza Schematami, Warszawa
09.2020 Zaburzenia depresyjne i ChAD u dzieci i młodzieży, Ośrodek Poza Schematami, Warszawa
09.2020 Psychoterapia traumy i PTSD dzieci i młodzieży, Ośrodek Poza Schematami, Warszawa
04.2020 – Praca własna w oparciu o terapię schematu,
10.2019- Anoreksja i bulimia. Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń odżywiania się, Ośrodek Poza Schematami, Warszawa
Konferencje naukowe
09.2020 I Ogólnopolska Konferencja „Psychologia – medycyna – duchowość: determinanty ludzkiego zdrowia„, Rzeszów
Referencje
Psychoterapia (50 min) – 100 zł
Godziny przyjęć:
czwartek 12.00-20.00 (praca zdalna – tylko konsultacje online)
piątek 12:00-20:00
Rejestracja wizyt: 663 003 908 lub kontakt@gama.rzeszow.pl